Склали збрσю і вийшли! Путін віддав наказ: новий жест доброї волі – σкупанти тікають геть, ЗСУ дожали ворога!

Як висловився військовий експерт, льотчик-інструктор Роман Світан, скоро ми можемо стати свідками «жесту доброї волі» росіян на Херсонщині. Також він наголосив на тому, що на Херсонщині наші Сили оборони повільно, але впевнено рухаються вперед. Оскільки ЗСУ перекидають на цей напрямок бронетехніку, то є підстави вважати, що окупанти незабаром самі звідти підуть під натиском.

Військовий експерт наголосив на тій інформації, яка відома: «У росіян зараз велика проблема на лінії фронту, серйозна: вони не знають, чим прикритися від наших військ лівим берегом, просто не залишилося резервів, і вони вже готуються до втечі з лівого берега, бо без резервів, без командування напряму «Дніпро», а воно знищене нашими далекими ракетами».

Після цього Роман Світан пояснив, як ЗСУ «допомагають ухвалити» окупантам рішення про необхідність втечі з лівого берега Херсонщини: «У росіян дуже великі проблеми, і вони зараз намагаються якось впливати на українське суспільство, на український інформаційний потік, щоб не дати можливості далі продовжуватиме наступальні дії нашим військам».

Також експерт розповів про успіхи ЗСУ на фронтах України. і лівий берег само собою (там вже наша легка броня починає на лівий берег перебиратися і виконувати бойові завдання)».

Зазначимо той факт, що військовий експерт раніше вже повідомляв, яке рішення щодо Авдіївки ухвалив Генштаб на тлі майбутньої третьої хвилі наступу.

«Поки сили оборони України утримуватимуть Авдіївку, відбиваючи атаки ворога, припустив Роман Світан. За певних умов цілком може розглядатися варіант відступу ЗСУ з Авдіївки, але в цьому немає нічого страшного, тому що на цьому напрямі давно створено другу та третю лінію оборони», – заявив Світан.

Також він дав відповідь на питання, яке мучить довго і давно. Коли ж ворог спробує наступати на Авдіївку вкотре.

«Зараз усе підсохне, якраз вони підтягнуть бригади, підтягнеться техніка, продовжать далі. Я думаю, найближчого дня чи два (з понеділка точно) буде третя хвиля. Готуються, звісно, і наші частини для виконання цих завдань, щоб утримувати їх далі . Також йде перекидання певних нових підрозділів, у тому числі техніки та боєприпасів», — резюмував військовий експерт.

При цьому Роман Світан озвучив план «Б» щодо Авдіївки: «Прийнято рішення, наскільки я це розумію, виходячи з розташування та дислокації військ, що прийнято рішення утримувати на даний момент Авдіївку. Там варіант, звичайно, є відійти. Тобто там є друга». лінія оборони, сам знаю, і вона теж непогано укріплена. З другої лінії зараз саме йде підтримка (з другої лінії працює артилерія) підтримує першу лінію в районі Авдіївки».

Нагадаємо, Світан назвав «жирну мету для знищення», яку ЗСУ спробують скоро вразити.

«По Криму ми підійшли креативно, виходячи з тієї інформації, яка вже є, причому настільки креативно, що ті комплекси, які повинні були перехоплювати ракети, від цих ракет і постраждали, тобто підхід до знищення С-400 грамотний і правильний і, зрештою, вони їх втратили. Зараз розгортати нові комплекси, щоб їх втратити, росіяни не будуть: вони зараз намагаються іншими методами перекриватися аж до того, що зменшують щільність ППО принаймні по західному березі», — підсумував Світан.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *