Тепер, колu мене вже звiльнено, я можу розкрuтu велuку таємнuцю людям – сnpава в тому, що ще на nочатку вiй нu мu булu готові і нам вдалося таємно вuвезтu вiйськові чаcтuнu, щоб ті не nостpаждалu від удаpів роcіян

В Україні готувалися до повномасштабної війни з Росією, хоча на офіційному рівні загроза російського вторгнення применшувалася. На початку війни Україні вдалося вивезти військові частини, щоб ті не постраждали від ударів росіян. Міністр оборони України Олексій Резніков розповів про тактику, яка була частиною набору протоколів, розроблених під час надсекретного планування перед вторгненням, передає 24 канал.

За його словами, основна хитрість полягала в тому, щоб оголосити “звичайні” військові навчання за аналогією з російськими та білоруськими у перші тижні лютого. Як пояснив Резніков, “навчання” дозволили Україні розосередити військових. Тому після російських ударів наші військові зі зброєю були готові давати відсіч у різних куточках України.

“Це був привід, який дозволив нам таємно вивести наші військові частини з місць їхньої постійної дислокації. Коли пішли удари, наші хлопці не були всі разом в одному місці, а були напоготові зі зброєю, боєприпасами і розкидані по країні”, – сказав міністр оборони.

Як йдеться у матеріалі The Economist, Україна підготувала й інші несподіванки для Росії.

Зокрема, вдалося приховали системи протиповітряної оборони та штурмовики, замінивши їх макетами.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *