3 фpoнmy noвigoмuлu cmpaшнy нoвuнy. Biйнa зaбpaлa жummя лereнgapнorо ykpaїнця: “зaxonлювaлacь вcя Уkpaїнa”

В боях за Україну загинув легендарний український захисник Василь Пелеш, який був добровольцем.

Ім’я цього воїна знайоме багатьом українцям ще з 2014- року. Тоді російські загарбники, захопивши Василя у полон, відрубали йому праву руку через татуюванн тризуба.

Василя вдалося визволити з полону, 19-річний хлопець пройшов реабілітацію і йому встановили протез.

«Я був при свідомості. Вони мені погрожували спершу, а потім зробили все, про що казали. Я бачив, як мені відпилювали руку. Кричав «Слава Україні!». Було неймовірно боляче, але я намагався триматися…», – розповідав Василь.

Після повномасштабного вторгнення російських військ у лютому цього року Василь знову пішов на фронт.

його було важко поранено біля Костянтинівки Донецької області.

«Василь Пелеш дістав поранення у голову, а напередодні помер у лікарні”, – йдеться у сюжеті ТСН.

У коментарях українці висловлюють слова жалю з приводу загибеля Героя, співчувають його рідним і пишуть, що пригломшені втратою. Адже пам’ятають, як раділи, коли він вирвався з пекла у 2014-му.

«Просто немає слів! Я дуже добре пам’ятаю цю історію і дуже раділа з того, що він вижив. А зараз дізнаюся про його загибель. Низький уклін, вічна пам’ять тобі, Герой свого народу та приклад стійкості та вірності своїм принципам!», «Такий біль і пам’ять про наших захисників назавжди! Слава! Слава!», «Вічна та світла пам’ять Герою -солдату захиснику України! Велике спасибі за мужність та відвагу ! Низький уклін тобі до самої землі від усіх українців ! Царство небесне, нехай буде рідна земля тобі пухом ! Щирі співчуття рідним та близьким!», «Серце рветься на частини… Герой, захисник, ми тобі зобов’язані життям, низький низький уклін твоїй сім’ї. Пам’ять, Скорбота, Гордість за синів України», – пишуть українці.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *