ВІН ЙДЕ?! Україна в сльозах: ВАЖКЕ РІШЕННЯ ЗЕЛЕНСЬКОГО – вперше в історії України! Прощальне слово?!

Політичний експерт Тарас Загородній зауважує, що українське законодавство передбачає можливість для президента виконувати свої повноваження до проведення наступних виборів, які мають відбутися після завершення війни. Водночас, Російська Федерація використовує тему «нелегітимності» української влади у своїй інформаційно-психологічній операції.

нас офіційно діє режим воєнного стану. А Конституція і закони України передбачають принцип неперервності влади. Тобто: президент і Верховна Рада продовжують виконувати свої повноваження до наступних виборів, які мають відбутися після завершення війни», – наголошує Загородній.

Він підкреслив той факт, що багато юристів надали роз’яснення, які усі вказують на те, що немає жодних законодавчих підстав для твердження про нелегітимність Зеленського. Це пояснюється тим, що норма закону про повноваження президента під час воєнного стану не суперечить Конституції.

Загородній також навів позицію ЦВК, що президент виконує свої повноваження до вступу на пост новобраного президента. І нагадав, що ця норма вже застосовувалася в українській політичній історії, коли Кучма пішов з посади пізніше відведеного йому терміну.

Лише після того, як закінчиться воєнний стан, парламент протягом 90 днів призначить дату голосування за президента і Верховну Раду. А кого оберуть українці – залежатиме тільки від нас», – наголошує експерт.

За його словами, тема нібито «нелегітимності» Зеленського цікава лише росіянам. Вони вже розкручують її через ІПСО російських спецслужб, щоб розхитати протестні настрої в Україні та зменшити підтримку міжнародних партнерів.

Загородній зазначив, що кульмінацію ворожих інформоперацій з цього приводу слід очікувати навесні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *