Ш0куюча звіcтка з Києва ск0лихнула Укpаїну. У стoлиці виявили меpтвuмu двох жінок високопосадовців

У Києві знайшли мертвою ексзаступницю генпрокурора Колінько та її доньку

Жінки проживали у квартирах поруч.

В Києві у власному житлі знайшли мертвою колишню заступницю генерального прокурора України Ольгу Михайлівну Колінько, а її доньку Ярославу у квартирі поруч. Про це повідомили джерела ZN.UA в правоохоронних органах.

Ольгу Колінько виявили, коли працівники ЖЕКу у присутності поліції зламали двері житла.

Ольга Колінько двічі обіймала посаду заступника генерального прокурора України – з 1993 по 2000 і з 2003 по 2005 роки та була яскравою особистістю. У 2001 – 2003 роках вона очолювала Комітет з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією за президента Леоніда Кучми.

Свого часу Ольга Колінько була одним із головних слідчих у гучній справі колишнього прем’єр-міністра України Павла Лазаренка, який, врешті, був засуджений в США та в Україну ніколи не повертався.

А ще Колінько вела справи проти ексвіце-спікера Олександра Ткаченка, депутата та тимчасового змінника Кучми на посаді прем’єр-міністра України Юхима Звягільського, особистого помічника голови Верховної Ради Олександра Мороза та інших політиків.

Ользі Михайлівні Колінько неодноразово пророкували пост Генерального прокурора України, але головне крісло ГПУ вона так ніколи і не посіла.

Чи не найбільше Колінько відома як гонителька ексгенпрокурора Святослава Піскуна, який певний час був її безпосереднім керівником. Вона звинувачувала його у паралельній комерційній діяльності під час роботи на посту генерального прокурора.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *