Рaнкова недільнa звіcткa зі Заходу Украни скoлuхнула всю країну» Малeнькому Beлесу було лuше 5-pочків — деталі ’фото

У Львові помер п’ятирічний Велес Пашник, який впав у глибоку кому під час операції з видалення молочних зубів у приватній стоматологічній клініці.

Після того, як у хлопчика діагностували смерть мозку, він залишався непритомним протягом місяця.

За цим випадком слідчі продовжують проводити розслідування.

Про втрату сина сповістив у Facebook його тато Віктор Пашник.

“Лети наш Хлопчику, Лети… Усім нам із Небес світи… Спочивай з Миром, Коханий Наш Лесюньо!” – написав він.

Нагадаємо:

У стінах львівської клініки Ori-Dent під час стоматологічної операції під загальною анестезією у меленького Велеса зупинилося серце.

Лікарям вдалося його реанімувати, проте хлопчик впав у кому, в нього діагностували смерть мозку. Медики жодних прогнозів щодо одужання дитини не давали.

Правоохоронці тоді відкрили кримінальне провадження за фактом неналежного виконання медпрацівниками своїх професійних обов’язків (ч. 2 ст. 140 КК України).

Винному загрожує до трьох років позбавлення або до п’яти років обмеження волі з позбавленням права на термін до трьох років обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

Зі свого боку в приватній клініці запевняли, що проводять також власне розслідування й усунули від роботи медиків, які видаляли хлопчику молочні зуби. Відомо, що Ori-Dent відкрилася у Львові не так давно, її власником є Роман Онисько. Буквально через чотири дні після трагедії з дитиною він зареєстрував ще одну фірму – ТОВ “ОРІ-ДЕНТ”, яка може здавати в оренду й експлуатацію нерухомість і вести діяльність у сфері права.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *