ПО ПРИЧАЛУ В СЕВАСТОПОЛІ, ДЕ СТОЯВ РОСІЙСЬКИЙ КОРАБЕЛЬ “ЦИКЛОН”, ВЛУЧИЛО ТРИ РАКЕТИ ATACMS – РОСЗМІ

Три ракети ATACMS ударили 19 травня по причалу в тимчасово окупованому Севастополі (Крим), де було пришвартовано російський малий ракетний корабель “Циклон”. Про це 20 травня заявило російське видання Astra, посилаючись на власні джерела.

Співрозмовники видання в екстрених службах анексованого Криму підтвердили інформацію про атаку на корабель “Циклон”. Повідомляють, що в ніч на 19 травня Севастополь атакувало не менше ніж 12 ракет ATACMS, дев’ять із них нібито збили, але три прильоти було.

За даними Astra, корабель, який був носієм крилатих ракет “Калібр”, затонув. Про загиблих і постраждалих виданню невідомо.

Telegram-канал “Крымский ветер” опублікував фото, яке підтверджує пошкодження будівлі (її використовує ЧФ РФ) на березі біля Курячої пристані, де до удару стояв “Циклон”. Однак чи був там корабель безпосередньо в момент атаки, автори каналу не знають. “Учора неподалік стояв МРК “Циклон”, сьогодні його тут немає”, – ідеться в пості.

“Крымский ветер” у ніч на 19 травня 2024 року повідомив про три влучання в Інженерну бухту Севастополя. Сили оборони України пізніше підтвердили, що внаслідок удару знищено морський тральник ЧФ РФ “Ковровец”.

Про те, що 19 травня у Криму, імовірно, знищено й корабель “Циклон”, начальник центру стратегічних комунікацій сил оборони півдня України Дмитро Плетенчук розповів 20 травня. За його словами, “інформація верифікується”, і якщо її підтвердять, це означатиме, що в Криму немає жодного судна-носія крилатих ракет.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *